SLOVAK REPUBLIC

Katarína Lukácsová

INSTRUCTOR

Instructor in Slovak Republic

CSMI

Certified Silva Method Instructor

CSSC

Certified Silva Success Coach

V roku 1990 mi syn priniesol útlu knižočku, ktorá ma okamžite zaujala. Po prečítaní knihy José Silvu som sa hneď prihlásila na seminár Silvovej metódy, pretože ma zaujímalo, ako je možné trénovať a používať ESP – účinné zmyslové premietanie. Prvý seminár som absolvovala v Maďarsku u Laszlo Domjána v marci 1991. Nemala som žiaden konkrétny problém, napriek tomu sa po seminári môj život a pohľad na svet úplne zmenili.

Čo som získala bolo oveľa viac, než som očakávala.
 Bola som veľmi nadšená a základný seminár som opakovala niekoľkokrát. Neskôr som absolvovala nadstavbový Ultra seminár u mexickej lektorky Rosy Rivas a mnoho iných seminárov, pod vedením rôznych zahraničných lektorov. 

Uvedomila som si, že ľudia majú oveľa väčšiu moc ovplyvňovať svoj vlastný život, ako sa domnievajú. Vďaka tomuto poznaniu sa zmenila kvalita aj môjho života. Cítila som silnú túžbu zdieľať svoje vedomosti so svojimi priateľmi a s každým, kto má záujem dozvedieť sa tento efektívny spôsob riešenia problémov.

So svojou priateľkou Evou Štarkovou sme sa rozhodli, že prinesieme programy Silvovej metódy do bývalého Československa. V januári 1992 sme usporiadali prvý seminár s lektorkou Ľubomírou Soroko. Priateľka Ľubomíra absolvovala inštruktorský seminár v Larede (USA) s Jose Silvom. 
Dodnes považujem za svoj najväčší úspech, že sa nám Silvovu metódu podarilo priniesť na Slovensko. Po 5 mesiacoch sa Ľubomíra Soroko vrátila do USA a ja som Inštruktorský seminár absolvovala v Larede v lete 1992 pod vedením autora metódy J. Silvu. V septembri toho istého roku som viedla svoj prvý kurz.

Mojím osobným poslaním je napomôcť, aby sme si uvedomili, že do značnej miery môžme riadiť náš vlastný život, ak budeme používať svoj ľudský potenciál. Ako lektor viem, že každý z nás má jedinečné schopnosti, vie nájsť unikátne riešenia na svoje problémy, dosiahnuť svoje ciele a vytvoriť lepšie medziľudské vzťahy. Počas mojej 24 ročnej lektorskej praxe som zistila, že veľa utrpenia pochádza z nevedomosti. Nie sme tak bezmocní, ako si myslíme, že sme. Takéto poznanie môže priniesť pozitívne vzťahy, väčšiu zodpovednosť voči životu na našej planéte.

Silvova metóda je unikátna z mnohých dôvodov – je jediná, ktorá počas 4 dní ponúka tak široký rozhľad. Obsahuje všetky dôležité aspekty pre úspešné riešenie problémov vo všetkých oblastiach nášho života. Jednotlivé techniky sú praktické, ľahko a jednoducho osvojiteľné pre každého a ponúkajú širokú škálu využitia v každodennom živote.

View Upcoming Events »

421903637083

silvamethodsk@gmail.com