CZECH REPUBLIC

Dragan Vujovič

Director

Director of Czech Republic

CSMI

Certified Silva Method Instructor

CSSC

Certified Silva Success Coach

Během 27 let praxe v oblasti mentálního tréninku Dragan realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45 000 lidí ve Střední a Východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonností a technik pro větší využití mozku.

V roce 1988 se stal Dragan ředitelem celosvětově známé Silva International pro Českou Republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast Východní Evropy. Draganovým úkolem bylo nastartovat rozvoj Silvovy metody právě v tomto regionu. Mise byla velmi úspěšná a na území Východní Evropy prošlo programy Silvovy metody od roku 1988 do dnešního dne již více než 400 000 lidí. (z celkového počtu 6 000 000 absolventů Silvovy metody po celém světě)

Díky těmto úspěchům je Dragan držitelem několika prestižních ocenění ze strany mateřské Silva International v USA. Mimo jiné byl v roce 1994 dokonce vyhlášen nejlepším lektorem Silvovy metody na celém světě. Toto unikátní ocenění obdržel v konkurenci více než 300 lektorů ze všech zemí světa, kde Silvova metoda působí a je potvrzením kvality a přínosů Draganovy práce pro rozvoj této organizace.

Dragan je autorem více než 60-ti vzdělávacích programů, seminářů a výcviků v oblasti osobního rozvoje a mentálního tréninku pro veřejnost, firmy a sportovce.

Dragan přednáší a konzultuje v českém, anglickém a srbském jazyce.

244 472 643
info@silvamethod.cz